top of page

Prawda jest ciekawa!

CIEKAWE I AKTUALNE INFORMACJE DLA KAŻDEGO

  • Twitter

CHADECY.PL na Twitterze

CIEKAWE INFORMACJE WG. CHADECY NAI

Poniższe teksty pochodzą z zewnętrznych serwisów prasowych i są ich własnością!

br tekst ngo.jpg
Dr Bogusław Rogalski w Radiu Maryja: Musimy walczyć o swoje prawa w taki sposób, aby budując wokół Polski koalicję różnych państw, przeciwstawić się współczesnej dyktaturze brukselskiej

Musimy walczyć o swoje prawa w taki sposób, aby budując wokół Polski koalicję różnych państw, przeciwstawić się współczesnej dyktaturze brukselskiej, która, jeśli nie zostanie zatrzymana, spowoduje zniszczenie państw narodowych i stworzenie jednego super państwa. Nie możemy na to pozwolić, bo odbyłoby się to kosztem naszej suwerenności – powiedział dr Bogusław Rogalski, ekspert ds. międzynarodowych i prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin, w czwartkowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Dr Bogusław Rogalski odniósł się do sytuacji na terenie amerykańskiego Kapitolu. Więcej [tutaj].

lt br.jpg
kondziela.jpg
Dr Ewelina Kondziela z ZChR: Tęczowa agresja jest mową miłości, a mowa nienawiści domeną wiernych Kościoła katolickiego?

Profesor nauk ekonomicznych, poseł Joanna Senyszyn, antyklerykalna ekstremistka odwołując się do miłości bliźniego popełnia list otwarty do Konferencji Episkopatu Polski. Domaga się wyciągnięcia konsekwencji służbowych wobec biskupa i przeprosin.

 

Nic to, że pani profesor nie zrozumiała wypowiedzi, natomiast znalazła powód do kolejnego ataku na wiernych Kościoła katolickiego i kapłanów.

Polityk odniosła się do wypowiedzi bp Wiesława Szlachetki w czasie obchodów Grudnia 1970 w Gdańsku. Pani poseł nie zdzierżyła prawdy, i w swoim, czy raczej lewackim zwyczaju postanowiła rozprawić się z tymi, którzy mówią o prawach Bożych i Dekalogu.

Liberalno-lewacki układ fałszowania wyborów, czyli władza za wszelką cenę

Ostatnie dni przyniosły nieoczekiwane wydarzenia, które na nowo postawiły pytania o stan demokracji w niektórych państwach i poddały w wątpliwość wyniki wyborów w USA i na Litwie. Oburzeni fałszowaniem wyborów prezydenckich Amerykanie wtargnęli do siedziby Kongresu żądając sprawiedliwego i uczciwego procesu wyborczego.

Estończycy w obronie demokracji na Litwie

Estoński minister finansów Martin Helme i były minister spraw wewnętrznych Mart Helme zakwestionowali uczciwość litewskich wyborów parlamentarnych z października ubiegłego roku. Wybory, poprzez które ludzie wyrażają swoją wolę i decydują o losach kraju, stały się pozorem, iluzją demokracji, przyozdobioną urnami fasadą, za którą kryje się deep state, czyli nieformalny układ liberalno-lewacki w instytucjach i mediach, który prze do władzy za wszelką cenę, nawet za cenę fałszowania wyborów, byle tylko nie dopuścić do władzy polityków i partie reprezentujących klasyczne, tradycyjne poglądy oparte na prawdziwych wartościach, zwłaszcza chrześcijańskich. Wolny wybór obywateli staje się na naszych oczach fikcją. 

STREFA TWITTERA

Politycy

Chrześcijanie powinni wyjść z katakumb ...

Niesamowity wywiad z liderem polskich chadeków dr Bogusławem Rogalskim 

bottom of page